ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

سازمان سنجش اطلاعیه ای در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 منتشر کرد .
متن اطلاعیه به شرح زیر است :
ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی آزمون ورودی دوره های فراگیرتحصیلات تکمیلی ( دانش پذیری کارشناسی ارشد ) دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1397 ( نوبت نوزدهم ) اعلام گردیده ، از آنها دعوت می‌ نماید برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت‌نام خود 24 ساعت بعد از زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام‌ نور به نشانی http://pnu.ac.ir مراجعه وبراساس زمانبندی که اعلام خواهد شد همراه بامدارک لازم برای ثبت نام اقدام نمایند . بدیهی است عدم مراجعه بموقع برای ثبت نام بمنزله انصراف قطعی از تحصیل آنان تلقی می‌ گردد .

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌ نام :

1- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه . ( دو برگ )
2- اصل و تصویر کارت ملی .
3- 6 قطعه عکس 4×3 جدید تمام رخ با زمینه روشن تهیه شده در سالجاری و پشت نویسی شده .
4- اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس ) مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاریخ فارغ‌التحصیلی حداکثر تا تاریخ 97/11/30 که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد .
5- شورای گسترش آموزش عالی به منظور هماهنگی در اجرای مصوبات جلسه 432 مورخ 1377/9/3 شورای عالی انقلاب فرهنگی ، جلسات 221 مورخ 90/01/23 و 252 مورخ 1391/10/5 شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی و کارگروه مربوط و جلسه 748 مورخ 88/11/17 شورای برنامه‌ریزی آموزش عالی ، با هدف کمک به ادامه تحصیل آن عده از دارندگان مدرک معادل که موفق به قبولی در آزمون‌های جامع دارندگان مدرک معادل نشده‌اند ، طی آیین‌نامه شماره 2/77633 مورخ 92/05/28 ابلاغ شده توسط معاون محترم آموزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مقرر داشته :

5-1- آن عده از دارندگان مدرک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره 432 مورخ 1377/9/3 شورای عالی انقلاب فرهنگی ( مبنی بر ممنوعیت برگزاری دوره‌ های معادل ) در دوره‌های معادل پذیرفته شده‌اند ، مشمول این مصوبه قرار می‌ گیرند .

5-2- * تذکر : بر اساس مصوبه 771 شورای عالی انقلاب فرهنگی مورخ 94/08/26 دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند ، از تسهیلات مصوبه فوق برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌ شوند .

5-3- آن عده از دارندگان مدرک معادل که بعد از تاریخ ابلاغ مصوبه فوق‌الذکر ، در دوره معادل شرکت نموده و پذیرفته شده‌اند ، به دلیل ممنوعیت برگزاری دوره معادل، در شمول این مصوبه قرار نمی‌ گیرند و با مدرک معادل حق شرکت در آزمون‌ های ورودی دوره‌های بالاتر را ندارند .

5-4- آن عده از دارندگان مدرک معادل کارشناسی ( مشمولین بند 5-1 ) که در دوره‌های با مجوز شورای گسترش آموزش عالی ، برنامه‌های درسی دوره را برابر برنامه‌های مصوب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گذرانده‌اند ، اجازه دارند در آزمون‌ های ورودی مقاطع بالاتر ( که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌ شود ) شرکت کنند و در صورت قبولی در آزمون ، ادامه تحصیل دهند .

5-5- آن عده از دارندگان مدرک معادل کارشناسی ( مشمولین بند 5-1 ) که در دوره‌های فاقد مجوز شورای گسترش آموزش عالی وارد شده‌اند ، مشروط براینکه برنامه‌ های درسی دوره مصوب وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری را رعایت کرده باشند ، اجازه دارند در آزمون‌های مقاطع بالاتر شرکت نمایند . این عده از داوطلبان در صورت قبولی در آزمون ورودی مقطع بالاتر موظفند تا 20% واحدهای دوره را به تشخیص دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی پذیرنده، به عنوان دروس جبرانی بگذرانند و در صورت قبولی و کسب حداقل میانگین 12/00 در دروس مذکور ، تحصیل خود را در مقطع بالاتر ادامه دهند .

6- دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی در صورتیکه حداکثر تا تاریخ 97/11/30 دانش‌ آموخته شوند ، می‌ توانند در رشته قبولی ثبت‌ نام نمایند . این داوطلبان باید فرم مخصوص معدل ( مندرج در انتهای دفترچه راهنمای ثبت‌ نام ) مبنی بر تعداد واحد و معدل واحد‌های گذرانده را تا تاریخ 97/06/31 را که قبلا تکمیل و به تایید دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی رسانیده‌اند در زمان ثبت‌ نام به مرکز محل قبولی ارائه نمایند .

7- بر اساس مصوبه شماره 368 مورخ 1374/11/3 شورای عالی انقلاب فرهنگی ، طلاب و فضلای حوزه علمیه که بر اساس مدارک صادر شده مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه قم ، اصفهان و یا خراسان رضوی دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند ، همانند دارندگان مدارک کارشناسی در رشته‌ های علوم انسانی می‌ توانند در این دوره‌ ها ثبت‌ نام نمایند . ضمناً بر اساس مصوبه مذکور ، این متقاضیان فقط می‌ توانند در رشته‌ های علوم انسانی ادامه تحصیل دهند .

8- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( مخصوص آقایان )

در پایان لازم به توضیح است که کارنامه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون همزمان با اعلام نتیجه در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قابل مشاهده می‌ باشد ، با توجه به کنترل‌ های متعدد و بررسی‌ های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده اطمینان حاصل شده است ؛ مع‌الوصف ، داوطلبان پس از مشاهده کارنامه آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان در صورتی که درخصوص مندرجات کارنامه خود سوالی داشته باشند ، می‌ توانند حداکثر تا تاریخ 97/11/15 منحصراً از طریق ارسال درخواست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام نمایند . و از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند . بدیهی است به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ 97/11/15 واصل شود ، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد .

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )