ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه تمدید مهلت تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای مهلت تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 97 را تا روز سه‌شنبه مورخ 97/08/29 تمدید کرد .
پيرو انتشار اطلاعيه‌ های مورخ 97/08/20 و 97/08/26 درباره اعلام كد رشته محل‌ های جديد و يا تكميل ظرفيت در برخی از رشته‌های تحصيلی پرديس‌ های دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايی تهران در آزمون سراسری سال 97 ، بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه متقاضی و واجد شرايط انتخاب اين كدرشته محل‌ ها هستند می رساند ، به منظور مساعدت برای تكميل و درج كد رشته‌ محل‌های انتخابی ، مقرر گرديد به داوطلبان اجازه داده شود تا پايان روز سه‌ شنبه مورخ 97/08/29 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند . بدیهی است مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و به تقاضاهایی که به هر طریق دیگر و بعد از تاریخ مذکور واصل گردد ترتیب اثر داده نمی شود .

ضمناً داوطلبانی كه قبلاً فرم انتخاب رشته تكميل ظرفيت خود را تكميل و رسيد انتخاب رشته 15 رقمي دريافت نموده‌اند نيز، در صورت تمايل و با توجه به مندرجات اطلاعيه‌ های مورخ 97/08/20 و 97/08/26، می توانند نسبت به اصلاح و ويرايش اولويت‌های انتخابی خود تا تاريخ فوق‌ الذكر اقدام نمايند .

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )