ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی ذخیره دانشگاه آزاد 97

دکتر شاهانی گفت : به منظور رعایت عدالت پس از بررسی مجدد نتایج نهایی ذخیره گروه پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد 97 ، در روز 23 مهر منتشر شد .

متن اطلاعیه بدین شرح است :

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت : با توجه به استقبال فراتر از انتظار داوطلبان عزیز زیر گروه پزشکی و رشته دامپزشکی پس از اعلام نتایج ذخیره دانشگاه آزاد این مجموعه و به منظور رعایت عدالت و همچنین ارج نهادن به درخواست های عده کثیری از داوطلبان ، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پس از جمع آوری فرم های شماره 15 پر شده توسط داوطلبان از واحدها اقدام به پردازش مجدد همه انتخاب های زیرگروه پزشکی و رشته دامپزشکی داوطلبان نمود .

دکتر امیر رضا شاهانی ادامه داد : عزیزانی که فرم شماره 15 را در مرحله اعلام ذخیره ها پر کرده بودند ، در واقع برای تحصیل در دانشگاه آزاد اعلام آمادگی نموده بودند . بدین ترتیب با پردازش همه اولویت های انتخابی زیر مجموعه مذکور نتایج قطعی این مرحله استخراج شد و روی سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org اعلام گردید .

وی افزود : عزیزانی که در این مرحله قبولی قطعی آنها در یکی از رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده است ، می توانند از روز سه شنبه 24 مهر ماه لغایت یکشنبه 29 مهر ماه به واحد دانشگاهی محل قبولی مراجعه نمایند . همچنین داوطلبانی که در مرحله اعلام ذخیره اقدام به واریز شهریه نموده اند ، چنانچه تمایل به تحصیل در رشته / محل اعلامی جدید نداشته باشند دستور العملی به واحد های دانشگاهی ابلاغ شده است که در اسرع وقت نسبت به استرداد شهریه دانشگاه آزاد 97 آن ها اقدام نمایند . عزیزانی هم که در محل جدیدی پذیرفته شده­ اند ، طبق دستور العمل ابلاغی در صورتی که شهریه پرداخت کرده باشند ، شهریه آن ها بین دو واحد جا به جا می شود .

دکتر شاهانی گفت : برای مساعدت با داوطلبانی که پذیرفته نشده اند یا تمایل به تحصیل در رشته ای که پذیرفته شده اند ، ندارند ، سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 97 ( پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی ) مجدداً از امروز دوشنبه 97/7/23 باز شد و تا ساعت 24 روز جمعه 97/7/27 برای انتخاب رشته داوطلبان باز خواهد بود . در این سامانه این مزیت وجود دارد که داوطلبان مستقل از گروه آزمایشی خود می توانند در هر یک از گروه های آزمایشی و حتی در چند گروه آزمایشی اقدام به انتخاب رشته نمایند .

منبع : دانشگاه آزاد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )