ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

مرکز سنجش پزشکی اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 را در سایت خود به نشانی SANJESHP.IR منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

با استعانت از درگاه ایزد منان و با عرض سلام به پیشگاه حضرت بقیه ا … ( عج ) ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا… الحسین ( ع ) ، بدین وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دكتری وزارت بهداشت سال تحصیلی 99-98 اعلام می گردد . تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز از تاریخ 98/6/26 به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند .

تذكرات مهم :

الف- عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچ گونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود . لازم به ذكر است اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاً بر اساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام می شود .

ب- كسانی كه به هر دلیل ثبت نام نكنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شركت در امتحان دوره دكتری تخصصی محروم خواهند شد . این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه ( بین الملل سابق و آزاد اسلامی ) نمی شود .

كارنامه علمی دکتری وزارت بهداشت :

كارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد ، نمره تراز درس به درصد ، نمره كتبی ، نمره آخرین فرد دعوت شده به
مصاحبه ، رتبه در سهمیه و رتبه در كل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق ، نمره مصاحبه ، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود .

در پایان با آرزوی موفقیت برای همه ی پذیرفته شدگان به اطلاع می رساند اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم آبان ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال خواهد شد . لذا متقاضیان استفاده از مزایای
رتبه های برتر می توانند از نیمه آبان ماه به بعد به واحدهای فوق الذكر مراجعه نمایند .

 

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 کلیک کنید .

 

منبع : مرکز سنجش آموزش پزشکی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )