ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه اعلام نتایج دعوت به مصاحبه کارشناسی ارشد پزشکی 98

مرکز سنجش پزشکی اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج دعوت به مصاحبه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

با استعانت از درگاه ایزد منان و تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر ، توجه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 98 را که متقاضی ادامه تحصیل در رشته های مورد پذیرش دانشگاه شاهد و دانشگاه های علوم پزشکی ارتش و بقیه ا… و علوم بهزیستی و توانبخشی بوده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب آن دانشگاه ها اقدام نموده اند ، به نکات زیر جلب مینماید :

1 ) داوطلبان این رشته ها با وارد نمودن کد رهگیری می توانند نتیجه خود را مشاهده نمایند .

2 ) اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفاً بر اساس اولویت نمره و انتخاب محل داوطلب می باشد و هیچ گونه حقی را اعم از قبولی یا مجاز بودن و … برای داوطلب ایجاد نمی کند .

3 ) رشته روانشناسی بالینی دانشگاه ع.پ ارتش فاقد داوطلب دارای شرایط و حد نصاب می باشد . لذا مصاحبه برای این رشته برگزار نمی شود .

4 ) زمان مصاحبه با دانشگاه شاهد در رشته های مورد پذیرش ، ساعت 30,8 صبح روز 5 شنبه تاریخ 98/5/31 می باشد .

5 ) برای دانشگاه ع.پ. بقیه ا… به دلیل اینکه پذیرش صرفاً از میان نیروهای مسلح صورت می گیرد ، لذا نیازی به مراجعه حضوری جهت مصاحبه نمی باشد . اطلاع رسانی زمان و مکان و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده نهایی این دانشگاه از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی با شماره تلفن همراه ثبت شده در فرم ثبت نام آزمون ، توسط آن دانشگاه صورت خواهد پذیرفت .

6 ) زمان مصاحبه برای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در رشته مددکاری اجتماعی ، ساعت 30,8 صبح روز یکشنبه تاریخ 98/6/3 به آدرس تهران ، اوین ، میدان شهریاری ، خیابان دانشگاه ، انتهای خیابان کودکیار ، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، ساختمان فارابی ، طبقه 4 ، گروه آموزشی مددکاری اجتماعی می باشد .

داوطلبان جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان دقیق و مکان دانشگاه ع.پ بقیه ا…(عج) www.bmsu.ac.ir تلفن 82483618 و دانشگاه شاهد www.shahed.ac.ir تلفن 51215240 و 51215244 – دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تلفن 71732874 و71732867 مراجعه نمایند .

منبع : مرکز سنجش پزشکی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )