ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98

سازمان سنجش اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98 را منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

بدین‌ وسیله به اطلاع شركت‌ كنندگان آزمون دكتری 98 می‌ رساند ؛ كارنامه نتایج اولیه آزمون مذكور امروز ( سه‌ شنبه 98/01/27 ) بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده بوده و داوطلبان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه‌ای داوطلب ( نام‌ خانوادگی و نام ، شماره شناسنامه و تاریخ تولد ) به كارنامه اولیه آزمون دکتری خود دسترسی خواهند داشت . آن‌ دسته از داوطلبانی كه بر اساس مندرجات كارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌ دکتری گردیده‌ اند ، می‌ بایست از روز شنبه مورخ 98/01/31 تا روز سه‌ شنبه مورخ 98/2/3 نسبت به ثبت كدرشته‌ محل‌ های انتخابی خود ( حداكثر 50 كدرشته محل درصورت وجود ) با توجه به رشته امتحانی كه در آن آزمون داده‌ اند ، در پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان اقدام نمایند . به این‌ دسته از داوطلبان توصیه می‌ شود ؛ ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 و اطلاعیه‌ های مرتبط با آن اقدام نموده ، سپس كدرشته‌ محل‌ های مورد علاقه خود را ، از كدرشته‌ محل‌ های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ ها را به ترتیب علاقه ، مرتب نموده و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب های خود اقدام نمایند . ( دفترچه انتخاب رشته‌ دکتری از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان از عصر روز چهارشنبه مورخ 98/01/28 در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت ) .

لازم به توضیح است اسامی معرفی‌ شدگان دارای حدنصاب به منظور شركت در مرحله دوم ( مصاحبه دکتری ، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و … ) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه های مجری در دهه آخر اردیبهشت ماه 98 از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان منتشر خواهد شد .

ضمنا نظر داوطلبان گرامی را به موارد ذیل معطوف می‌ دارد :

1- به اطلاع آن‌ دسته از داوطلبانی كه با توجه به مفاد كارنامه نتایج اولیه دکتری ، مجاز به انتخاب رشته در مجموعه مدرسی معارف اسلامی ( كدرشته امتحانی 2180 ) گردیده و مایل به انتخاب كدرشته‌ محل‌ های مربوط به گرایش مدرسی معارف اسلامی هستند ، می‌ رساند ؛ از آنجا كه شرط ورود داوطلبان متقاضی در كدرشته امتحانی مذكور به دانشگاه ، علاوه بر كسب نمره علمی لازم ، احراز شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام و شركت در آزمون مذکور ( دفترچه شماره 1 ) ، نتیجه مصاحبه‌ ای می‌ باشد كه توسط مدیریت جذب و ارزشیابی معاونت آموزشی ، پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها انجام خواهد شد ، لذا این‌ دسته از داوطلبان چنانچه در ردیف معرفی‌ شدگان دارای حدنصاب برای انجام مراحل مصاحبه قرار گیرند ، لازم است حداكثر تا 7 روز پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ( در دهه آخر اردیبهشت ماه 98 ) ، برای طی مراحل پذیرش به پایگاه اطلاع‌ رسانی معاونت آموزشی ، پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی ( به نشانی www.asatid.org ) مراجعه و ضمن ثبت‌ نام در این سامانه ، منتظر اعلام زمان مصاحبه از سوی معاونت مذكور باشند . بدیهی است عدم ثبت‌ نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌ گردد . در پایان لازم به ذكر است كه در گزینش نهایی وضعیت علمی داوطلبانی كه مبادرت به تكمیل فرم انتخاب رشته‌ های تحصیلی اینترنتی خود در موعد مقرر ننمایند و یا نتیجه مراحل مذكور از سوی معاونت فوق‌ الذكر به صورت منفی به این سازمان اعلام گردد ، مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

2- داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و علاقه مند به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی هستند ، لازم است به سایت دانشگاه مذکور مراجعه و بر اساس اطلاعیه‌ های مربوط که در سایت آن دانشگاه اطلاع‌ رسانی خواهد شد ، اقدام نمایند .

داوطلبان پس از دریافت كارنامه اعلام نتیجه درصورتی كه درباره مندرجات آن سوالی داشته باشند ، می‌توانند حداكثر تا تاریخ 98/2/3 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در سایت این سازمان سوالات خود را مطرح نموده و از ارسال نامه پستی و یا مراجعه حضوری اکیدا خودداری نمایند . بدیهی است به كلیه مكاتباتی ( اینترنتی و یا غیراینترنتی ) كه بعد از تاریخ 98/2/3 در این خصوص واصل گردد ، ترتیب اثر داده نخواهد شد . برای اطلاع از نحوه ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش کلیک کنید .

منبع : روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )