ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اضافه شدن یک نوبت ارفاقی آزمون زبان MHLE برای داوطلبان دکتری وزارت بهداشت 98

نمره آزمون MHLE دوره 52 در فروردین ماه 97 نیز برای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 قابل قبول است .

به منظور کمک به آن گروه از داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 که در بازه تعیین شده موفق به اخذ گواهی زبان انگلیسی نشدند ، مقرر شده است تا کارنامه آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) دوره 52 تاریخ 29 فروردین 98 نیز برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال 98 پذیرفته شود .

این گروه از داوطلبان باید ثبت‌ نام خود را حداکثر تا تاریخ 14 اسفند 97 انجام دهند و در فرم ثبت نام ، نوع مدرک زبان را MHLE انتخاب کرده و برای سایر گزینه‌ های مربوط به مدرک زبان عدد صفر را درج کنند .

چنانچه این افراد در آزمون MHLE تاریخ 29 فروردین 98 نمره لازم را کسب کنند مجاز به شرکت در آزمون دکتری خواهند بود و در غیر این صورت کارت ورود به جلسه برایشان صادر نخواهد شد .

این شرایط فقط شامل آزمون MHLE دوره 52 تاریخ 29 فروردین 98 است و سایر مدارک زبان انگلیسی را در بر نمی‌ گیرد .

سایر مدارک (MSRT ،TOEFL ،IELTS ،TOLIMO) طبق مندرجات دفترچه ثبت‌ نام دکتری وزارت بهداشت 98 ، در صورتی که تاریخ آزمون آنها از اول بهمن 95 تا 30 بهمن 97 باشد ، برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی معتبر هستند .

منبع : مرکز سنجش آموزش پزشکی

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )