ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اصلاحیه لیست رشته محل های جدید بدون کنکور سراسری 98

اطلاعیه اصلاحیه لیست رشته محل های جدید بدون کنکور سراسری 98 در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر شد . متن اطلاعیه به شرح زیر است :

پیرو اطلاعیه مورخ 97/12/19 و انتشار دفترچه ثبت‌ نام بدون کنکور سراسری 98 و انتخاب رشته‌ های تحصیلی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مرحله پذیرش سراسری برای مهر ماه سال 1398 در تاریخ 98/11/17 ، بدین وسیله اصلاحات و كدرشته محل‌ های جدید ، علاوه بر رشته‌ های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌ های تحصیلی مربوط ، به شرح جداول ذیل اعلام می‌ گردد .

آن دسته از داوطلبانی كه قبلاً ثبت‌ نام و انتخاب رشته خود را تكمیل و كدرهگیری دریافت نموده‌ اند می‌ توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش كدرشته محل‌ های انتخابی خود اقدام نمایند .

لازم به توضیح است با توجه به اینكه تقاضای برخی از موسسات آموزش عالی برای اعلام رشته‌ های جدید ، توسط دفتر گسترش آموزش عالی در دست بررسی می‌ باشد ، لذا جداول كدرشته محل های جدید آن موسسات به عنوان اصلاحات سری دوم ، همزمان با شروع انتخاب رشته‌ کنکور سراسری سال 1398 ( رشته‌ های با آزمون ) ، در دهه سوم مرداد ماه منتشر خواهد شد و داوطلبان می‌ توانند با مشاهده آن رشته‌ محل ها در صورت تمایل نسبت به ویرایش مجدد رشته‌ های انتخابی خود در آن مقطع زمانی اقدام نمایند .

جداول كد رشته محل ها و اصلاحات مربوط به دفترچه بدون کنکور سراسری سال 1398

منبع : سازمان سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )