ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اصلاحات دفترچه کاردانی به کارشناسی 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای اصلاحات دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 97 را منتشر کرد .

متن اطلاعیه به شرح زیر است :

پیرو انتشار دفترچه ثبت‌ نام و انتخاب رشته‌ كاردانی به كارشناسی 97 و اطلاعیه‌ های‌ مورخ 97/02/29 ، 97/03/27 و 97/05/02 از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان ، به اطلاع داوطلبانی كه قبلاً در مهلت تعیین شده ، در آزمون مذكور ثبت‌ نام و انتخاب رشته نموده‌ اند ‌( اعم از متقاضیان رشته ­های با آزمون و رشته‌ های پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی ) می‌ رساند كه اصلاحات و هم‌ چنین كد رشته‌ های تحصیلی جدید علاوه بر رشته‌ های تحصیلی موجود در دفترچه راهنمای آزمون مذكور بعد از انتشار دفترچه راهنما و اطلاعیه‌ های مورخ 97/02/29 و 97/03/27 به شرح ذیل به این سازمان واصل گردیده است . داوطلبان در صورت تمایل می‌ توانند پس از مطالعه دقیق مندرجات دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 97 ، اطلاعیه‌ های‌ مذكور ( قابل دسترسی در پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org ) و مندرجات این اطلاعیه ، در بازه زمانی 97/05/09 لغایت 97/05/11 ( همزمان با پرینت كارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ) نسبت به ویرایش كد رشته‌ محل‌ های انتخابی خود اقدام نمایند .

ضمناً به اطلاع داوطلبانی قبلاً در این آزمون ثبت‌ نام ننموده‌اند می‌ رساند امكان ثبت‌ نام جدید در رشته‌ های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی از تاریخ 97/05/08 لغایت 97/05/12 فراهم گردیده كه در صورت تمایل می‌ توانند با مراجعه به اطلاعیه مورخ 97/05/06 مندرج در سایت این سازمان نسبت به ثبت‌ نام در رشته‌ های پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی اقدام نمایند .

اصلاحات و کد رشته محل های جدید دفترچه ثبت‌ نام و انتخاب رشته‌کاردانی به کارشناسی 97

 

منبع : سنجش

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )