ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ارائه تسهیلات جدید قرض‌ الحسنه دانشگاه پیام نور به دانشجویان 98

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با ۳ بانک عامل از ارائه تسهیلات جدید قرض‌ الحسنه دانشگاه پیام نور به دانشجویان در سال 98 خبر داد .

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با ۳ بانک عامل جهت ارائه تسهیلات قرض‌ الحسنه به دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت : به این وسیله تسهیلات بانکی بسیار خوبی برای دانشجویان فراهم کرده‌ ایم تا دغدغه تأمین شهریه خود را نداشته باشند .

دکتر حسن علیزاده عضو هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر تصریح کرد : قرار داد با این بانک‌ ها نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و خوشبختانه با ۳ بانک عامل قرارداد منعقد کردیم .

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور کشور اضافه کرد : بر اساس این تفاهم نامه دانشجویان می‌ توانند تسهیلات با کارمزد ۱/۴ درصد دریافت کنند .

وی افزود : بازپرداخت این تسهیلات برای برخی شش ماهه و برای عده‌ ای نیز تا پایان مدت تحصیل است .

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌ توانند برای کل مقطع تحصیلی تسهیلات با کارمزد پایین دریافت کنند ، خاطرنشان کرد : دانشجویان فرصت دارند تا پایان تحصیل ، اقساط وام دانشجویی بانکی خود را پرداخت نمایند و هدف اصلی دانشگاه پیام نور این است که دانشجوی به خاطر مشکل مالی از تحصیل محروم نماند .

علیزاده تصریح کرد : علاوه بر این بانک‌ ها ، بنیاد علوی ، بنیاد حامیان تحصیلی نیز خدمات برای دانشجویان ارائه می‌ کند و دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز از پرداخت شهریه معاف هستند .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )