ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ارائه تسهیلات به فارغ التحصیلان برتر برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری

بنیاد ملی نخبگان تسهیلات ویژه‌ ای را برای دانش‌ آموختگان‌ برتر دانشگاه‌ ها برای ادامه تحصیل در دوره دکتری اعطا می‌ کند .

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌ نامه « شناسایی و پشتیبانی از دانش‌ آموختگان‌ برتر دانشگاهی » تسهیلات ویژه‌ ای را برای دانش‌ آموختگان‌ برتر دانشگاه‌ ها برای ادامه تحصیل در دوره دکتری اعطا می‌ کند .

مهم‌ ترین نکات این تسهیلات به شرح زیر است :

دانش‌ آموختگان دوره کارشناسی‌ارشد ( یا دکتری حرفه‌ ای ) مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری – وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می‌ توانند از این تسهیلات استفاده کنند .

دانشجویان دوره کارشناسی‌ ارشد ( یا دکتری حرفه‌ ای ) مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری – وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی که حداکثر تا پایان شهریور ماه سال 98 ، دوره کارشناسی‌ ارشد را با موفقیت به پایان برسانند نیز می‌ توانند از این تسهیلات استفاده کنند .

چنانچه افراد متقاضی ادامه تحصیل در رشته‌ های مربوط به وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هستند بنا بر اعلام آن وزارتخانه پذیرش از طریق این جایزه صورت نمی‌ گیرد .

متقاضیان استفاده از این تسهیلات به  عنوان جایزه شهید احدی از تاریخ نهم دی ماه تا نهم بهمن ماه فرصت دارند اطلاعات خود را به‌ طور کامل در سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان بارگذاری کنند .

تسهیلات اعطایی به مشمولان به شرح زیر است :

معرفی دانش‌ آموخته برتر برای پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی به دانشگاه‌ ها و پژوهشگاه‌ های برتر کشور

اعطای جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان برای سال اول دوره دکتری تخصصی در صورت پذیرش از طریق جایزه شهید احدی

بنیاد ملی نخبگان ، برگزیدگان را به دانشگاه‌ ها و پژوهشگاه‌ های برتر کشور معرفی می‌ کند و پذیرش نهایی برگزیدگان بر عهده دانشگاه – پژوهشگاه است .

دانش‌ آموخته برتر ، تا دو نیم‌ سال تحصیلی بعد از برگزیده شدن ، فرصت دارد از یکی از دانشگاه‌ ها – پژوهشگاه‌ ها پذیرش دریافت کند ، در غیر این‌ صورت جایزه مذکور کان لم یکن تلقی می‌ شود .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )