ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 97

محمد علی اخوان معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : به احتمال زیاد از 30 مهر روند تکمیل ظرفیت در دانشگاه علمی کاربردی به مدت 10 روز آغاز می شود .

محمد علی اخوان معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی در نشست خبری این دانشگاه که عصر امروز در سازمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد با اشاره به بحث تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی گفت : امسال تنها سالی بود که نتوانستیم تکمیل ظرفیت را در زمان مقرر انجام دهیم و به دلیل بحث تغییر سیستم آموزشی مدارس ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی با افت بسیاری مواجه شد .

وی ادامه داد : در جلسه‌ای که با وزیرعلوم داشتیم مقرر شد تا تکمیل ظرفیت برای دانشگاه علمی کاربردی هم به وجود آید و چهارشنبه 25 مهر دفتر گسترش به سازمان سنجش اعلام کرد که وضعیت تکمیل ظرفیت برای دانشگاه علمی کاربردی هم به وجود آید .

اخوان درباره زمان دقیق تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی اظهار کرد : زمان دقیق آن هنوز مشخص نشده است اما به احتمال زیاد از 30 مهر روند تکمیل ظرفیت در دانشگاه علمی کاربردی آغاز می‌ شود و امیدواریم این روند به مدت 10 روز ادامه داشته باشد .

مرکز بین‌المللی دانشگاه علمی کاربردی با همکاری کشور آلمان افتتاح می‌شود .

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به تاسیس مرکز بین‌ المللی گفت : با مذاکراتی که با کشور آلمان داشته‌ ایم این مرکز تا پایان سال آینده افتتاح خواهد شد .

منبع : جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )