ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در مرداد ماه 98

به گفته معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش احتمال برگزاری آزمون جامع استخدامی در مرداد ماه 98 و صدور مجوز استخدام حدود 20 هزار نفر برای آموزش و پرورش وجود دارد .

علی الهیار ترکمن در خصوص جزئیات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و میزان جذب نیرو در سال تحصیلی جدید را اعلام و اظهار کرد : خوشبختانه مجوز های ما هم برای جذب از طریق اساسنامه ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان ( جذب فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌ های دیگر پس از قبولی در آزمون استخدامی و گذراندن دوره‌ های یکساله صلاحیت حرفه‌ ای معلمی ) و هم برای دوره‌ های چهار ساله کارشناسی تربیت معلم صادر شده است .

وی افزود : کسانی که می‌ خواهند از طریق ماده ۲۸ وارد آموزش و پرورش شوند ، می‌ توانند در آزمون فراگیر و جامع سازمان اداری استخدامی شرکت کنند لذا باید منتظر اطلاعیه‌ های استخدامی سازمان امور استخدامی باشند . به احتمال زیاد این آزمون مرداد ماه 98 برگزار خواهد شد .

جذب ۴۵ هزار دانشجو معلم و پذیرفته شده ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان در سال جدید

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آن دسته از پذیرفته شدگان کنکور سراسری نیز که قصد دارند در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کرده و معلم بشوند ، باید پس از اعلام نتایج ، نسبت به درج و انتخاب دانشگاه فرهنگیان در دفترچه انتخاب رشته اقدام کنند گفت : برای امسال ۲۵ هزار نفر مجوز دوره‌ های چهار ساله دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری صادر شده است .

الهیار ترکمن درباره مجوز ماده ۲۸ نیز گفت : مجوز جذب ما از طریق ماده ۲۸ ، کمتر از ۲۰ هزار نفر است . به عبارتی حدود ۱۲ هزار مجوز جدید داریم ، ۲۰۰۰ مجوز برای تامین نیروی ویژه توسعه عدالت آموزشی صرفاً برای سیستان و بلوچستان اختصاص یافته و بیش از ۴۰۰۰ مجوز استفاده نشده از سال‌ های قبل داریم .

وی همچنین از تبدیل وضعیت ۱۰ تا ۱۲ هزار آموزشیار نهضت سواد آموزی ، معلمین حق‌ التدریس و نیرو های پیش دبستانی از محل قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌ التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در سال تحصیلی جدید خبر داد .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )