ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اجرایی شدن حذف مرحله ای کنکور سراسری از 98

منصور غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فن‌آوری از اجرایی شدن حذف مرحله ای از کنکور سراسری 98 خبر داد .

وزیر علوم ، تحقیقات و فن‌آوری گفت : سازمان سنجش پیش از زمان ثبت‌ نام کنکور امسال نحوه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 بر اساس سوابق تحصیلی را اعلام می‌ کند .

مجموعه‌ های دانشگاه‌های کوچک با ارتباط با دانشگاه‌های بزرگ به صورت همکاری یا قرار گرفتن زیر مجموعه‌ های آنان ، می ‌توانند ارتباط‌ های علمی بهتری را ارائه دهند .

وی در ارتباط با حذف کنکور گفت : حذف مرحله‌ای کنکور جزو مصوبات قانونی است که در شورای سنجش و پذیرش اتفاق افتاده ما در سال های گذشته هم سابقه تحصیلی دانشجویان را به صورت مثبت اعمال می‌ کردیم . با توجه به اینکه این روش در اجرا ، نشان می داد حدود 85 درصدقبولی ها بدون تاثیر سابقه می‌توانند در رشته های مورد نظرشان قبول شوند ؛ امسال بخش اعظمی از دانشجویان می‌ توانند بدون کنکور صرفا باارائه مدارک تحصیلی خود ، درخواست دانشگاه و رشته های مورد نظر خود را بدهند .

غلامی گفت : راهکار و نحوه انجام این موضوع را سازمان سنجش قبل از قبولی کنکور روی سایت خود می گذارد . ظرفیت این موضوع حدود 80 درصد رشته ظرفیت است .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )