ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

اتمام رسیدگی به پرونده پزشکی دانشگاه آزاد 97

محمد مهدی زاهدی درباره ارائه گزارش نهایی دانشگاه آزاد در رابطه با رسیدگی به وضعیت متقاضیان علوم پزشکی این دانشگاه گفت : امروز بعداز ظهر در جلسه کمیسیون آموزش، رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش ، دکتر حبیب‌الله ده مرده ، گزارشی با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد ارائه داد .

وی ادامه داد : دراین گزارش دکتر ده مرده توضیح داد که نتیجه کار کارشناسی که با حضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، سازمان سنجش ، وزارت بهداشت  درمان و آموزش پزشکی صورت گرفته چه بوده است .

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت : براساس گزارش اعلام شده ، مشکل ۹۰ درصد دانشجویان که کارت دانشجویی برای آن‌ها صادر شده  و ثبت نام کرده بودند حل شده و به تحصیل بازگشته اند .

وی ادامه داد : فقط برای ۱۰ درصد از دانشجویان هنوز راهکاری پیش بینی نشده ، چون این دانشجویان صلاحیت علمی لازم را ندارند و در این مرحله دانشگاه آزاد نمی توانست آنها را پذیرش کند ولی با این وجود توصیه شد بررسی لازم صورت گیرد که اگر امکانش وجود دارد برای آنها در دوره های بعدی از جمله بهمن ماه کاری انجام شود .

وی افزود : از نظر کمیسیون آموزش کار مربوط به دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد به اتمام رسیده و دانشگاه آزاد باید تمهیدات لازم را پیش بینی کند .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )