ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

ابلاغ دستور العمل کمپ کار آفرینی دانشگاه علمی کاربردی 98

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از ابلاغ دستور العمل کمپ کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی 98 و تصویب در کمیته کارآفرینی این دانشگاه خبر داد .

به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مهدخت بروجردی علوی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل برگزاری کمپ کارآفرینی استانی پس از جمع بندی نظرات واحد های استانی و تصویب در کمیته کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی ۹۸ گفت : در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه اشتغال و توسعه کارآفرینی و همچنین نیل به اهداف مقرر در سند راهبردی این دانشگاه در افق ۱۴۰۴، اولین کمپ کارآفرینی واحد های استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌ شود .

وی گفت : کمپ کارآفرینی به منظور تشویق و ترویج فرهنگ ایده‌ پردازی و خلاقیت ، شناسایی و حمایت از ایده‌ های نو ، توسعه تفکر به کارگیری علوم و فناوری و آموخته‌ های دانشگاهی در راستای تولید ثروت ، آشنایی دانشجویان با موضوع چگونگی راه‌ اندازی یک کسب و کار ، آشنایی با چگونگی جلب سرمایه و تأمین منابع مالی جهت توسعه کارآفرینی ، تعامل مؤثر صاحبان ایده ، دانشگاه و سرمایه‌ گذار در جهت تکمیل چرخه تبدیل ایده به کسب و کار ، با توجه به ظرفیت‌ های بومی هر استان برگزار می شود .

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود : کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی را نوعی رویداد علمی فشرده ( حداکثر پنج روز ) معرفی کرد که به طور پیوسته و طی چند مرحله عملیاتی مشخص در مکان مناسب برگزار شده و زمینه تقویت تفکر خلاق ، ایده‌پردازی تجاری و بازآموزی مفاهیم و قواعد کارآفرینی را ایجاد کرده و به تدوین یک طرح کسب و کار کاربردی و ارائه آن در بورس ایده منتهی می شود .

وی مخاطبان این رویداد را دانشجویان و دانش آموختگان این دانشگاه برشمرد و افزود : از بخش های اصلی کمپ کارآفرینی می توان به برگزاری کارگاه‌ ها و سمینار های تخصصی از جمله کارگاه موفقیت ، طراحی آینده ، تغییر در نوع نگرش، خلق ایده ، خلاقیت ، نوآوری ، تهیه طرح کسب و کار و برند سازی ، همچنین مشاوره با متخصصان در قالب کلینیک تخصصی ، رایزنی با سرمایه‌گذاران و صندوق های مخاطره پذیر و بورس ایده اشاره کرد .

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی یادآور شد : روسای واحدهای استانی این دانشگاه در صورت تمایل به برگزاری کمپ می توانند برنامه زمان بندی و محورهای پیشنهادی را تا ۲۳ تیرماه به دفتر ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه اعلام کنند .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )