ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار پرداخت وام تحصیلی به دانشجویان دکتری 97

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت حدود 36 میلیارد تومان وام تحصیلی دکتری از ابتدای سال جاری خبر داد .

عباس قنبری قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت : امسال نیز وام ویژه دکتری همچون سال گذشته به دانشجویان دکتری پرداخت می شود .

وی ادامه داد : این وام به صورت اختصاصی و با رویکرد هم افزایی از طریق یکی از بانک های طرف تعهد ، از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دانشجویان پرداخت می شود .

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد : در سال گذشته این مبلغ به صورت ماهانه 700 هزارتومان به دانشجویان دکتری روزانه پرداخت شده است و این روند امسال نیز ادامه خواهد داشت .

قنبری با اشاره به روند به رشد عملکرد وام ضروری و تحصیلی ویژه دکتری در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، افزود : در سال 93 حدود 3 میلیارد و 800 میلیون تومان ، در سال 94 حدود 21 میلیارد تومان ، در سال 95 حدود 57 میلیارد و 900 میلیون تومان در سال 96 حدود 166 میلیارد تومان رشد داشته است .

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت : روند و رویکرد امسال ما مانند سال گذشته است ، وام از طریق صندوق و هم از طریق بانک طرف تعهد صندوق ، در حال پرداخت است .

وی تاکید کرد : از اول سال جاری تاکنون با هماهنگی‌ هایی که با بانک طرف تعهد صندوق داشته‌ ایم ، حدود 35 میلیارد و 800 میلیون تومان وام تحصیلی ویژه دکتری به تعداد 19 هزار و 918 نفر پرداخت شده است .

قنبری بیان کرد : صندوق رفاه دانشجویان به صورت وام ضروری ویژه دکتری مبلغ 3 میلیون تومان به هر دانشجو در سال 96 پرداخت کرده است ، به عبارتی دیگر در سال گذشته 11 هزار و 200 دانشجو معادل 33 میلیارد تومان وام ضروری ویژه دکتری استفاده کردند .

قنبری ادامه داد : از ابتدای سال جاری تا امروز به صورت دو مرحله وام فصلی از طریق صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و بانک طرف تعهد صندوق رفاه ، معادل 72 میلیارد تومان وام به 36 هزار 171 نفر پرداخت شده است .

وی افزود : همچنین کار گروه مشترکی بین صندوق رفاه و بانک طرف تعهد صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تشکیل شده است که هر ماه مسائل و موارد مرتبط را بررسی می کند و از طریق بانک نامه هایی مبنی بر فعالیت بی وقفه و مناسب شعب استانی با دانشجویان برای تسهیل پرداخت و رفع هر گونه ابهام ارسال شده است .

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )