ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار نهایی شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور از حضور بیش از 52 هزار داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 خبر داد .

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور روز جمعه 23 آذر ماه برگزار شد . رئیس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور در حاشیه برگزاری این آزمون در دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب گفت : در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه ۵۲ هزار و ۵۰۲ داوطلب بر سر پذیرش در ۱۱۶ رشته امتحانی به رقابت پرداختند .

بهنوش سلیم بهرامی افزود : آزمون فراگیر ارشد پیام نور همزمان در ۸۱ حوزه در سطح کشور برگزار شد که در آن ۲۸ هزار و ۶۹ داوطلب زن و ۲۴ هزار و ۴۳ داوطلب مرد حضور داشتند .

وی با بیان اینکه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ۵ گروه آزمایشی برگزار شده است ، گفت : به ترتیب ۴۷ هزار و ۷۴۸ نفر در گروه علوم انسانی ، ۲ هزار و ۶۰۳ نفر در گروه فنی مهندسی، هزار و یازده نفر در گروه هنر ، ۹۸۴ نفر در گروه علوم پایه و ۱۵۶ نفر در گروه کشاورزی شرکت کرده‌اند .

رییس مرکز آزمون و سنجش دانشگاه پیام نور گفت : زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 دهه اول بهمن ماه بوده و از کل داوطلبان ۲۰ هزار و ۶۱۱ نفر یعنی چیزی حدود ۳۵ درصد پذیرفته می‌ شوند .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )