ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار نهایی ثبت نام کنندگان کنکور کارشناسی ارشد 98

با اتمام مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 آمار نهایی شرکت کنندگان این مرحله بیش از 148 هزار نفر اعلام شد .

در مهلت مجدد ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد سال 98 که روز اول اسفند ماه به پایان رسید، بیش از 148 داوطلب ثبت‌ نام کردند .

بر اساس برنامه زمانی اعلام شده سازمان سنجش آموزش کشور ، داوطلبان ثبت‌ نام کننده در آزمون کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ و بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی – دانشجویی کشور می‌ توانستند از روز ۲۸ بهمن نسبت به ثبت‌ نام اقدام و در صورت نیاز آن را ویرایش کنند که این مهلت روز چهارشنبه اول اسفند پایان پذیرفت .

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ، آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر یعنی ۱۶ تا ۲۵ آذر ۹۷ موفق به ثبت‌ نام نشده بودند تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه اول اسفند ماه فرصت داشتند در آزمون ثبت‌ نام کنند . همچنین پیش از این در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۵ آذر ۹۷ تعداد ۴۵۷ هزار نفر در کنکور ارشد ۹۸ ثبت نام کرده بودند .

همچنین اطلاعات ثبت‌ نامی داوطلبان نیز بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته بود و می‌ توانستند نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند . بر اساس آمار اولیه سازمان در فرصت مجدد ثبت نام این آزمون تعداد ۱۴۸ هزار و ۴۳۱ نفر در این آزمون ثبت نام کردند .

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در تمامی دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی ، همزمان با بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار می‌ شود .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )