ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار نهایی ثبت نام کنندگان کنکور کاردانی به کارشناسی 98

مشاور عالی سازمان سنجش آمار نهایی ثبت نام کنندگان کنکور کاردانی به کارشناسی 98 را بیش از ۸۴ هزار نفر اعلام کرد .

حسین توکلی گفت : متقاضیان شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ با توجه به مهلت تمدید شده برای ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون تا ساعت ۲۴ شنبه ۲۱ اردیبهشت فرصت داشتند در این آزمون ثبت نام کنند .

وی گفت : با توجه به پایان مهلت ثبت نام و بر اساس آمار اولیه تعداد ۸۴ هزار و ۹۲۶ نفر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون اقدام کردند .

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد : پذیرش دانشجو در ۶۶ کد رشته‌ های امتحانی کاردانی به کارشناسی صورت می‌ گیرد که پذیرش در ۵۰ کد رشته بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کل مقطع کاردانی ) و پذیرش در ۱۶ کد رشته بر اساس آزمون صورت می‌ گیرد . ظرفیت نهایی پذیرش در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۸ تعداد ۲۶۴ هزار و ۵۸۴ نفر است .

وی گفت : آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ ( برای آن دسته از رشته‌ های امتحانی که پذیرش آنها با آزمون است ) در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ برگزار خواهد شد .

توکلی خاطرنشان کرد : داوطلبان شرکت کننده در رشته‌ های با آزمون لازم است از روز سه‌ شنبه ۸ مرداد تا روز پنجشنبه ۱۰ مرداد با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98 و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )