ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار نهایی ثبت نام کنندگان آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

آمار ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 اعلام شد .

مهلت ویرایش و ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی 98 گروه علوم پزشکی به پایان رسید و در مجموع فرصت‌ های اعلام شده برای ثبت نام حدود 7 هزار و 900 نفر در این آزمون ثبت نام کردند .

به منظور کمک به آن گروه از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال 98 گروه علوم پزشکی که در بازه تعیین شده موفق به اخذ گواهی زبان انگلیسی نشدند ، مقرر شده است تا کارنامه آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت (MHLE) دوره 52 تاریخ 29 فروردین 98 نیز برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال 98 پذیرفته شود .

زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 برای رشته‌ های علوم پایه ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندانپزشکی در روزهای 12 و 13 اردیبهشت 98 برگزار می‌ شود و کارت ورود به جلسه آزمون ( به صورت اینترنتی ) در روزهای 9 تا 11 اردیبهشت 98 در اختیار داوطلبان قرار می‌ گیرد .

بر اساس ظرفیت اولیه رشته‌ های تخصصی علوم پایه ، بهداشت و تخصصی سال 98 در این آزمون در مجموع ظرفیت عادی ، شهریه پرداز و دکتری پژوهشی تعداد 1 هزار و 791 نفر پذیرفته می‌ شوند .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )