ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار داوطلبان المپیاد علمی دانشجویی کشور 97

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از رقابت 1182 نفر در مرحله نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور خبر داد .

حسین توکلی اظهار کرد : کارت ورود به جلسه آزمون‌ های المپیاد از روز گذشته ۲۴ تیر از طریق سایت واحد المپیاد دانشجویی کشور در دسترس قرار گرفته است و داوطلبان می‌ توانند تا روز سه‌شنبه ۲۶ تیر کارت خود را دریافت کنند .

وی افزود : براساس برنامه زمانی پیش‌ بینی شده مرحله نهایی بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور برای منتخبین المپیاد ( شامل متمرکز و نیمه متمرکز ) در روزهای پنجشنبه و جمعه، ۲۸ و ۲۹ تیر در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌ شود .

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد : در این المپیاد 1182 داوطلب در 23 رشته با هم رقابت می‌ کنند ، از میان شرکت‌ کنندگان این المپیاد 356 نفر از طریق المپیاد متمرکز که همزمان با آزمون کارشناسی ارشد برگزار شد و 826 نفر از مناطق ده‌ گانه دانشگاهی حضور دارند .

توکلی اضافه کرد : بنیاد ملی نخبگان تسهیلاتی را برای برگزیدگان این المپیاد در نظر گرفته است ، همچنین 15 نفر اول این المپیاد بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد پذیرفته می‌ شوند .

وی ادامه داد : برنامه آزمون ­‌ها و آدرس خوابگاه­‌ ها و اسامی منتخبین المپیاد از طریق همین سایت در اختیار داوطلبان قرار گرفته و خوابگاه‌­ ها از صبح روز چهارشنبه ۲۷ تیر پذیرای دانشجویان است .

منبع : آنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )