ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار ثبت نام کنندگان بدون کنکور سراسری مهر 98

حسین توکلی آمار ثبت نام کنندگان بدون کنکور سراسری مهر 98 را تا 26 مرداد ماه بالغ بر 102 هزار نفر اعلام کرد .

حسین توکلی گفت : ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه سراسری مهر ۹۸ دانشگاه‌ ها و مؤسسات آموزش عالی بر اساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب ۱۰ شهریور ۹۲ مجلس شورای اسلامی و مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو ۸ و ۱۲ دی‌ ماه ۹۷ انجام می شود .

وی گفت : دفترچه راهنمای ثبت‌ نام بدون کنکور سراسری 98 از ۱۷ بهمن ماه ۹۷ منتشر شده است و تمامی داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مهر ماه سال ۱۳۹۸ موضوع قانون سنجش و پذیرش دانشجو باید بر اساس این دفترچه اقدام کنند .

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: ثبت نام در این کدرشته ها از ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شده است و تا ۲۶ شهریور ۹۸ ادامه دارد.

وی یادآور شد : تا امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۹۸ تعداد ۱۳۴ هزار و ۴۴۸ نفر در این روش ثبت نام کرده‌اند .

توکلی خاطرنشان کرد : ثبت‌ نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌ های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کتبی دیپلم ) صورت می‌ پذیرد منحصراً به صورت اینترنتی است .

مدارک لازم برای ثبت نام بدون آزمون مهر 98 و مراحل ثبت‌ نام اینترنتی در این نوع پذیرش در سایت سازمان سنجش به همراه دفترچه راهنمای جداگانه و رشته ها و دانشگاه ها اعلام شده است .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )