ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آمار اولیه ثبت نام کنندگان کنکور کارشناسی ارشد 98

مشاور عالی سازمان سنجش از آمار اولیه 457 هزار نفری ثبت نام کنندگان کنکور کارشناسی ارشد 98 خبر داد .

دکتر حسین توکلی ، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد : ثبت‌ نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ در تمام دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین ثبت‌ نام برای شرکت در بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور که از ساعت ۱۱ روز جمعه ۱۶ آذرماه ۹۷ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده، روز یکشنبه ۲۵ آذرماه پایان یافت .

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آمار ۴۵۷ هزار نفری داوطلبان در مرحله اول ثبت‌ نام ارشد ، خاطرنشان کرد : به منظور فراهم کردن شرایط جهت ایجاد تغییرات در اطلاعات ثبت‌ نامی برای آن دسته از داوطلبانی که از ۱۶ آذر تا روز ۲۵ آذر ماه نسبت به ثبت‌ نام اقدام کرده‌اند ، ترتیبی اتخاذ شده تا این داوطلبان از روز یکشنبه ۲۸ بهمن تا چهارشنبه اول اسفندماه ۹۷ بتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی کارشناسی ارشد 98 اقدام کنند .

وی ادامه داد : از سوی دیگر به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که نسبت به ثبت‌ نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ در دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین ثبت‌ نام برای شرکت در بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اقدام نکرده‌اند ، ترتیبی اتخاذ شده که آنها نیز از روز یکشنبه ۲۸ بهمن‌ماه تا چهارشنبه اول اسفند ماه با مطالعه دقیق دفترچه ثبت‌ نام کارشناسی ارشد و مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند .

وی در ادامه گفت : داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی باشند و شرایط شرکت در آزمون نیز همزمان با شروع ثبت‌ نام ، روی سایت سازمان سنجش قرار می‌ گیرد .

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد : هر یک از داوطلبان می‌ توانند حداکثر در دو کد رشته امتحانی طبق ضوابط از رشته‌ های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام ، متقاضی شرکت در آزمون شوند .

توکلی افزود : براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی‌ارشد و اولین مرحله بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنج‌شنبه ۵ و جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌ شود .

وی خاطرنشان کرد : کارت شرکت در آزمون نیز دوم اردیبهشت‌ ماه ۹۸ توزیع می‌شود. همچنین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت‌ نام برای شرکت در بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی روز یکشنبه ۱۱ آذر ماه منتشر شده است .

منبع : ایسنا

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )