ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آغاز انتخاب رشته پزشکی واحد زاهدان

دانشگاه آزاد طی اطلاعیه ای اعلام کرد : داوطلبانی که بومی یکی از استان های خراسان جنوبی ، هرمزگان و سیستان و بلوچستان هستند مجاز به انتخاب رشته پزشکی در واحد زاهدان هستند .
پیرو صدور مجوز پذیرش دانشجو در رشته پزشکی زاهدان توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، انتخاب رشته از داوطلبان واجد شرایط از چهارشنبه 12 دی ماه آغاز می شود و تا روز سه شنبه 18 دی ماه ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبان گروه علوم تجربی آزمون سراسری 97 که بومی یکی از استان های خراسان جنوبی ، هرمزگان و سیستان و بلوچستان هستند مجاز به انتخاب این رشته/ محل می باشند .

داوطلبان واجد شرایط می توانند از طریق سامانه www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .

شایان ذکر است ملاک های تعیین داوطلبان بومی به شرح ذیل است :

الف : در صورتی که محل اخذ مدرک تحصیلی 3 سال آخر دوره متوسطه ( دبیرستان یا هنرستان) برای داوطلبان نظام قدیم و محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی و 2 سال آخر دبیرستان برای داوطلبان نظام جدید در یک استان باشد ، داوطلب بومی آن استان تلقی می شود .

ب : در صورتی که محل اخذ مدرک تحصیلی داوطلبی در یک استان نباشد ، استان محل تولد داوطلب به عنوان استان بومی وی در نظر گرفته می شود .

ج : داوطلبانی که 3 سال آخر محل تحصیل را در خارج از کشور گذرانیده اند ، استان محل تولد ،  استان بومی اینگونه داوطلبان تلقی خواهد شد.

د : داوطلبانی که 3 سال آخر محل تحصیل را در خارج از کشور گذرانیده اند و همچنین استان محل تولد ایشان نیز خارج از کشور بوده است استان بومی این قبیل داوطلبان تهران خواهد بود .
برای ورود به سامانه انتخاب رشته پزشکی در واحد زاهدان کلیک کنید .

منبع : دانشگاه آزاد

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )