ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آخرین مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای ضمن تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 ، لیست رشته محل های جدید کاردانی به کارشناسی 98 را منتشر کرد .

متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است :

پیرو اطلاعیه‌ مورخ 98/02/08 در خصوص ثبت‌ نام و انتخاب رشته آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته 98 و انتشار دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ناپیوسته ۹۸ مذكور در تاریخ 98/02/10 ، ضمن اعلام اصلاحات و رشته محل‌ های جدید علاوه بر رشته‌ های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون فوق‌الذكر ( به شرح ذیل ) ، بدین‌ وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان آزمون فوق می‌ رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از داوطلبانی كه تا این تاریخ ( 98/02/16 ) برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند ، ترتیبی اتخاذ گردیده است كه متقاضیان بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ 98/02/21 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نمایند .

لذا كلیه متقاضیان ، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و مندرجات این اطلاعیه ، به پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان به نشانی : www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب كد رشته محل‌ های مورد علاقه خود در آزمون مذكور اقدام نمایند .

ضمناً آن دسته از داوطلبانی كه قبلاً ثبت‌نام خود را تكمیل و كد رهگیری ثبت‌نام دریافت نموده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌ نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 خود اقدام نمایند.

لازم به توضیح است كه تاریخ ، نحوه انتخاب رشته و همچنین كد رشته‌ محل‌ های دانشگاه آزاد اسلامی ، از طریق پایگاه اطلاع رسانی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه مذكور اعلام خواهد شد . لذا متقاضیان رشته‌ های تحصیلی كارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی لازم است در مهلت تعیین شده تا تاریخ 98/02/21 فقط نسبت به ثبت‌ نام در این آزمون اقدام نموده و در تاریخی كه از طریق پایگاه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه مذكور اعلام خواهد شد ، انتخاب رشته نمایند .

جهت مشاهده لیست رشته محل های جدید کاردانی به کارشناسی 98 کلیک کنید .

منبع : سنجش


مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آخرین مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98 را فردا دوشنبه 16 اردیبهشت ماه اعلام کرد .

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره مهلت زمان انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ اظهار کرد : مهلت ثبت نام  در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته فردا دوشنبه ۱۶ اردیبهشت‌ ماه به پایان می‌ رسد .

وی ادامه داد : داوطلبان متقاضی جهت شرکت در این آزمون می‌ توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به  ثبت نام اقدام کنند .

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ظرفیت پذیرش داوطلبان در این آزمون بیان کرد : ظرفیت پذیرش در آزمون  ۲۶۴ هزار و ۵۸۴ نفر است ؛ و پذیرش دانشجو در ۶۶ کد رشته‌ های امتحانی کاردانی به کارشناسی صورت می‌ گیرد که پذیرش در ۵۰ کد رشته بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل کل مقطع کاردانی ) و پذیرش در ۱۶ کد رشته با  برگزاری آزمون انجام می‌ شود .

توکلی درباره آخرین آمار ثبت نام کنندگان گفت : تا صبح ۸ صبح امروز ۲۸ هزار و ۸۰۸ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌ اند که این میزان کمتر از ظرفیت دانشگاه ها است .

وی تصریح کرد : آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۸ ( برای آن دسته از رشته‌ های امتحانی که پذیرش آن‌ ها با آزمون است ) در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۷ برگزار می‌ شود .

 

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )