ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آخرین مهلت استفاده دانشجویان دکتری از تسهیلات بنیاد نخبگان

آخرین مهلت استفاده دانشجویان دکتری جدید الورود از تسهیلات بنیاد نخبگان تا آخر امروز دوشنبه 30 مهر ماه 97 است .

دانشجویان جدید الورود مقطع دکتری فقط تا امروز 30 مهر 97 فرصت دارند با مراجعه به وبگاه بنیاد ملی نخبگان برای استفاده از تسهیلات دانشجویی این بنیاد ثبت نام کرده و تشکیل پرونده دهند .
بنا بر اعلام بنیاد ملی نخبگان ، دانشجویان هر یک از دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در « شیوه‌ نامه اعطای جایزه‌ های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397 » هستند ، می‌ توانند در این رقابت شرکت کنند .
ثبت‌ نام دانشجویان نو ورود دانشگاه‌ ها ( ورودی مهرماه 1397 در مقاطع تحصیلی مختلف ) از اول مهرماه 97 آغاز شده و فرصت نهایی آنان برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست ، امروز سی‌ ام مهر ماه سال می‌ باشد . ضروری است دانشجویان متقاضی ، اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک مربوط ، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir بارگذاری یا به‌ روزرسانی کنند و پس از آن ، گزینه « درخواست بررسی پرونده برای بهره‌ مندی از تسهیلات دانشجویی » را در بخش « ثبت درخواست‌ ها » ی سامانه انتخاب نمایند . این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد .
گفتنی است ثبت‌ نام دانشجویان سال‌ های دوم و بالاتر دانشگاه‌ ها پیش از این صورت گرفته و فرایند مربوط پایان یافته است .

برای ورود به صفحه نام نویسی کلیک کنید .

منبع : بنیاد ملی نخبگان

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )