ثبت نام کنید

ورود اعضا

رمز فراموش شده

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )

ورود اعضا

ثبت نام کنید

سوروشان یک رسانه برای پرسش و پاسخ کاربران توسط یکدیگر است ، ما اینجا تلاش می کنیم تا محیط سالم ایجاد کنیم . پس به ما برای نگهداری سوروشان کمک کنید.

آخرین فرصت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

مطابق مصوبه سنجش و پذیرش دانشجو یکشنبه 26 خرداد آخرین فرصت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98 است .

با توجه به مصوبه ۲۶ اسفند ۹۷ شورای سنجش و پذیرش دانشجو و نظر به تغییر نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نظام ۳-۳-۶ ، کلیه متقاضیان ثبت‌ نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌ های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ می‌ توانند در روزهای ۱۹ تا ۲۶ خرداد در این آزمون ثبت نام کنند .

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98 همزمان با ثبت نام در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی : www.sanjesh.org از روز یکشنبه ۱۹ خرداد منتشر شده است . ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون ، در یک مرحله انجام می‌ شود .

پرداخت هزینه ثبت‌ نام کاردانی فنی و حرفه ای 98 به صورت اینترنتی انجام می‌ شود و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌ های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ ها فعال است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مبلغ ۲۷۵ هزار ریال ( ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان ) به عنوان وجه ثبت‌ نام پرداخت کنند .

داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند ، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت‌ نام ، نسبت به پرداخت مبلغ ۶۹ هزار ریال ( ۶ هزار و ۹۰۰ تومان ) دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشته‌ های مؤسسات مذکور اقدام کنند .

پذیرش در رشته‌ های امتحانی دوره‌ های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ در ۹ رشته امتحانی الکتروتکنیک ، کامپیوتر، مکانیک خودرو ، تأسیسات مکانیکی ، نقشه کشی معماری ، حسابداری، تربیت بدنی ، گرافیک و صنایع غذایی « با آزمون » صورت می‌ گیرد و آزمون این رشته‌ ها در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ برگزار خواهد شد .

پذیرش در ۳۰ رشته امتحانی معدن ، ناوبری ، الکترونیک و مخابرات دریایی ، مکانیک موتورهای دریایی ، امور اداری، تربیت کودک ، مدیریت خانواده ، طراحی و دوخت ، هنرهای تجسمی – نقاشی ، امور دامی ، الکترونیک ، امور زراعی و باغی ، ساخت و تولید ، ماشین‌ های کشاورزی ، صنایع فلزی ، موسیقی ، صنایع چوب و مبلمان ، هتلداری و گردشگری ، چاپ ، حمل و نقل ، ساختمان ، مکاترونیک ، صنایع شیمیایی ، پویانمایی ، صنایع نساجی ، فتوگرافیک ، متالورژی ، معماری داخلی ، سرامیک و صنایع دستی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) است .

متقاضیان این رشته‌ های امتحانی در این مرحله ، فقط باید ثبت‌ نام و انتخاب رشته کنند و آزمون برای این دسته از داوطلبان برگزار نخواهد شد و ملاک پذیرش آنان معدل کل دیپلم خواهد بود .

دانش‌ آموزان و یا فارغ‌ التحصیلان شاخه تحصیلی نظری مجاز به ثبت‌ نام در این آزمون هستند . این داوطلبان ضمن داشتن شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام توجه داشته باشند که فقط مجاز به انتخاب رشته‌ های تحصیلی کاردانی ناپیوسته هستند و معدل آنها در مقایسه با داوطلبان شاخه تحصیلی فنی و حرفه‌ ای و کاردانش در رشته‌ هایی که پذیرش آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌ گیرد تراز خواهد شد .

منبع : مهر

خرید ادکلن

پاسخ دهید

ضرب عدد سه و 2 چند می‌شود؟ ( به عدد بنویسید )